Meble kuchenne Słupsk

Meble kuchenne na wymiar. Od kilku lat obserwując rynek mebli na wymiar np. Mebli kuchennych, szaf wnękowych, garderób zauważyłem, że ceny mebli na wymiar w Słupsku i województwie Pomorskim osiągają bardzo wysokie ceny. a jakość ich wykonania jest nierzadko dość niska.

Od samego początku powstania naszej firmy postanowiłem połączyć najwyższą jakość materiałów i wykonania z rozsądna ceną tak by klient który zamówi meble na wymiar nie musiał brać na nie kilkuletniego kredytu. Nasze meble cechuje funkcjonalność nowoczesność, trwałość i dokładność wykonania każdego elementu twoich mebli. Zanim podejmiesz decyzję o zamówieniu mebli otrzymasz szczegółowa wycenę materiałów i cenę całej usługi, profesjonalny projekt, wizualizacje w 3D dzięki której przed podjęciem decyzji zobaczysz swoje meble i w razie potrzeby dokonasz potrzebnych korekt dostosowanych do twoich potrzeb.

Taki projekt otrzymasz za darmo ponieważ zależy nam przede wszystkim na twoim zadowoleniu. Jeśli po tych ustaleniach zatwierdzisz ostateczną formę twoich mebli na wymiar zaczynamy działać. Ustalamy najbliższy możliwy termin realizacji i zaczynamy!

Znajdź nas na Facebooku

Meble kuchenne Słupsk